آخرین اخبارخواص گیاهان داروییگیاهان

3 گیاه شفابخش جدیدی که شما باید آنها را بشناسید :

آندروگرافیس ( از خانواده ارزن ) :

در یک تحقیق جدید، ثابت شده که اندروگرافیس می تواند در بهبود عفونت های تنفسی مانند سرماخوردگی ها و سینوزیت، اثرات بسیار خوبی داشته باشد. در این مطالعه جدید، معلوم شده که با استفاده از این گیاه، علایمی مانند احساس خستگی، بیخوابی، گلودرد و آبریزش بینی تا 90% کمتر می شوند.

برای حداکثر استفاده از خواص این گیاه لی و گریدونز توصیه می کنند که از عصاره این گیاه به نام Kan Jang استفاده شود. این محصول توسط موسسه گیاهان دارویی سوئد تولید شده و از آن در موارد زیادی از تحقیقات استفاده شده است.

خولان دریایی ( سنجد تلخ ) :

برطرف کننده خشکی واژینال. این گیاه که نام علمی آن هیپوفائه رامنویدس است ، در مرطوب کردن غشاهای مخاطی و کم کردن خشکی واژینال بسیار موثر است. در این گیاه ماده ای به نام اسید پالمیتولیک وجود دارد که اسید چربی است که در پوست انسان هم وجود دارد و در مرطوب کردن پوست و بهبود آن نقش دارد.

برای استفاده از حداکثر خواص این گیاه لی پیشنهاد می کند که هر روز تا چهار عدد از کپسول های تهیه شده از عصاره این گیاه که به نام Supercritical Omega 7 توسط شرکت New Chapter تولید شده اند، استفاده بشود.

پیچک کودزو( یک نوع سبزی رونده با رشد سریع ) : 

پیشگیری و درمان معضل نوشیدن آبجو و الکل. برطبق یک مقاله چاپ شده در مجله Alcoholism: Clinical and Experimental Research به عده ای از افراد داوطلب بیست تا سی ساله به مدت یک هفته کپسولهایی از عصاره این گیاه چینی داده شد و در پایان یک هفته مصرف آبجو در این افراد به نصف کاهش یافت. محققین در این باره می گویند که کودزو باعث می شود که مغز علایم مربوط به کافی بودن مقدار نوشیدنی را زودتر ارسال کند.
برای استفاده حداکثر از این گیاه  شرکت کنندگان در این تحقیق هر روزانه سه عدد کپسول 500 میلی گرمی از عصاره کودزو را مصرف کرده اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن