آخرین اخبارخواص گیاهان داروییدرمان با گیاهان دارویی و طب سنتی

«معجون افزایش قدرت»

خرما و توان جنسی:
مطالعات نشان داده است که خرما برای افزایش قوای جنسی و رفع ضعف جنسی بسیار مفید می باشد. پشتیبان علمی این موضوع بیشتر طب سنتی می باشد و متخصصان طب سنتی از دیرباز از عسل و خرما برای درمان ناتوانی های جنسی استفاده می کرده اند. در سال 2006 محققان دانشگاه شیراز تاثیر خرما و شیره آن را بر عملکرد جنسی مورد مطالعه قرار دادند و متوجه شدند که میزان بالای استرادیول و فلانویید موجود در خرما باعث افزایش تعداد اسپرم و تحریک جنسی می شود و همچنین باعث افزایش اندازه و وزن بیضه ها می شود.

عسل و توان جنسی:
از نظر طب سنتی عسل خالص و گرماندیده یک داروی موثر در درمان ناتوانی جنسی می باشد چون حاوی ویتامین E و روی و مواد معدنی دیگر می باشد که ثابت شده است که موادی که حاوی ویتامین E و روی هستند به درمان ناتوانی جنسی کمک می کنند.

 معجون اول:

چند عدد خرما را داخل شیر بز بگزارید تا به مدت یک شب خیس بخورد بعد مقداری عسل و پودر هل به آن اضافه کنید و بعد از مخلوط کردن نوش جان کنید. این مخلوط یک راه حل مناسب برای درمان ضعف جنسی می باشد و خیلی از نارسایی های جنسی مثل حتی عقیمی ناشی از کمبود تعداد اسپرم ها را بهبود می بخشد.

معجون دوم:

از نظر طب سنتی مغزهای پسته، گردو، بادام و بادام زمینی دارای مواد لازم برای تولید اسپرم و افزایش قوه جنسی هستند. یک قاشق غذاخوری عسل را در یک لیوان شیر تازه گرم حل کنید و دو قاشق ترکیب پودر کوبیده مغزهای ذکر شده را به آن اضافه کنید و بعد از خوب مخلوط کردن نوش جان کنید. البته می توانید برای افزایش قدرت معجون از اندکی دارچین هم در آن استفاده کنید

معجون سوم:

مقدار متناسبی از سیاه دانه ، زعفران، پودر مغز گردو و زیره سیاه را داخل یک شیشه کوچک با 250 گرم عسل مخلوط کنید و هر روز صبح یک قاشق از این مخلوط را داخل شیر گرم حل کنید و نوش جان کنید. این معجون باعث افزایش انرژی و قوای عمومی بدن شما می شود.

معجون قدرت :

ترکیب چغندر، هویج، سیب، نارنگی و زنجبیل یک فرمول جهانی است؛ بعضی متخصصان تغذیه، این نوشیدنی سالم را همه جا تجویز می‌کنند. رنگ قرمز کبود زیبا، ویتامین‌های فراوان و طعم شگفت‌انگیزش باعث شده که در بعضی از آبمیوه‌فروشی‌ها یا سایت‌ها، اسم «معجون قدرت» را برایش انتخاب کنند. برای گیاه‌خوارها و وگن‌ها این نوشیدنی شاید یکی از بهترین اتفاق‌های زندگی‌شان باشد و برای آدم‌هایی که دنبال ترکیب مزه‌ها هستند، یک تجربه فراموش‌نشدنی.
اولین‌بار در یکی از آبمیوه‌فروشی‌های وسط یک مرکز خرید، این معجون را از روی یک فهرست انتخاب کردم. دیدم که خانم آبمیوه‌گیر، این مواد را از کیسه‌های جُدا درآورد. آنها را شُست و هویج و چغندر را با ریشه و برگ و زنجبیل را با پوست در دستگاه عظیم آبمیوه‌گیری ریخت و لیوان را با یک نی به دستم داد.
بعد این فرمول را خودم اجرا کردم. میزان بعضی مواد را تغییر دادم و جای بعضی را عوض کردم. مثلا اسفناج و کرفس را هم اضافه کردم. به جای چغندر، پرتقال خونی یا توت‌فرنگی گذاشتم و به جای سیب، گلابی. گاهی خیار و گاهی انگور و کیوی و نصف موز، چند پر لیمو و کلم به این ترکیب اضافه شد. همه اینها برای صبحانه عالی است و بعد از ورزش، در حد سوخت جت، انرژی‌زا.

اما در نهایت، همان فرمول ساده که خانم آبمیوه‌گیر برایم درست کرد، هنوز ثابت است و به خصوص در زمستان‌ها، جواب می‌دهد.
کافی است همه مواد را داشته باشم تا صبح یا ظهر را در کنار یک وعده غذا با این نوشیدنی خوش‌رنگ و خوش‌طعم بگذرانم.
توصیه شده اگر توان شستن کامل این مواد را دارید، ریشه و ساقه‌ها را بیرون نریزید و آب این سبزیجات را بگیرید. اینطوری شاید «معجون قدرت» کارکرد بیشتری داشته باشد. همینطور گفته شده بعد از آب‌گیری باید سریع نوشیده شود.

فرمول اصلی برای دو نفر: دو عدد چغندر متوسط، سه عدد هویج متوسط، یک تا دو عدد سیب بزرگ، دو نارنگی یا پرتقال بزرگ همراه با یک تکه زنجبیل (میزان‌اش بستگی به ذائقه آدم‌ها در تند و تیزی نوشیدنی دارد).

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن