آخرین اخبارخواص گیاهان داروییدرمان با گیاهان دارویی و طب سنتیرژیم کاهش وزنگیاهان

فواید نوشیدن آب سبزیجات جهت لاغری و سم زدایی :

کودکان و حتی بزرگسالان معمولا سبزیجات را نادیده می‌گیرند و بیشتر میل دارند گوشت و غذاهای سرخ کرده بخورند.

راهی به جای از دست دادن مواد مغذی سبزیجات این می باشد که آب سبزیجات را بنوشید. گرفتن آب سبزیجات خیلی ساده ترمی باشد وحتی می‌تواند بخشی از عادت صبحگاهی شما باشد و درطول روز احساس سبکی خواهید کرد و تمام فواید سبزیجات نیز به بدن خواهد رسید.

 

فواید نوشیدن آب سبزیجات  :

آب سبزیجات تازه راهی خوب برای سم زدایی می باشد

اگر تا به امروز غذاهای ناسالم خورده‌اید و الکل نوشیده‌اید و سیگار کشیده‌اید مدتی آب سبزیجات بنوشید راه خوب برای خلاص شدن از تمام سموم بدن می باشد.

آب درون سبزیجات و آنتی اکسیدان‌ها به شستشن تمام سموم از بدن و پر انرژی نگاه داشتن شما بسیار کمک می‌کند، و موجب سم زدایی بدن می شود.

آب سبزیجات تازه و دستگاه گوارش سالم

آب سبزیجات حاوی فیبر زیادی می باشند و کمک می‌کند غذاها به سرعت هضم شوند. کمک می‌کند تا احساس سبکی کنید و شکم تمیز بماند. و باعث می شود سیر بمانید.

هیچ وقت پالپ‌های آب سبزیجات را جدا نکنید.

آب سبزیجات سوخت و ساز را افزایش می‌دهد

خوردن ۱۰ هویج در روز یا یک چغندر برای صبحانه یا ناهار احساس خوبی نمی دهد. اما می‌توانید آب آنها را بگیرید و زنجبیل و کرفس هم برای مزه‌ بهتر به آنها اضافه کنید.

زنجبیل برای معده خوب می باشد و چغندر به شما انرژی خواهد داد.

آب سبزیجات تازه منبعی عالی از مواد مغذی و کربوهیدرات است

مهم نیست که غذا را چقدر می‌پزید اما بعضی از مواد مغذی در هنگام پختن غذا از بین می‌روند. اما هنگامی که آب سبزیجات را می‌گیرید مواد مغذی سبزی را دست نخورده دریافت خواهید کرد.

سبزیجات :

سبزیجات نیز منابع خوبی از کربوهیدرات هستند و می‌توانند برای مدت زمانی طولانی شما را سالم نگاه دارند.

آب سبزیجات باعث می شود خیلی سریع‌ وزن کم کنید. حتی اگر یک رژیم غذایی مایع را دنبال می‌کنید آب سبزیجات سرشار از همه چیز می باشد.

هنگامی که غذاهای ساده می‌خورید بدن تمایلی به ذخیره‌ چربی آنها ندارد. آبمیوه گزینه‌ خوبی برای کاهش وزن بدون از دست دادن مواد مغذی است.

لاغری با چای سبز

آب سبزیجات را غلیظ مصرف نکنید. ممکن است به معده‌ی شما آسیب بزند و مزه‌ هم ممکن است خیلی تند و زننده باشد. پس آب سبزیجات را با افزودن آب و یا سبزیجات آبدار دیگر رقیق کنید تا نوشیدنش لذت بخش باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن