آخرین اخبارخواص گیاهان داروییدرمان با گیاهان دارویی و طب سنتی

پیشگیری و درمان کمردرد بعد از نزدیکی (انزال) :

اگر در مورد بیماری های زناشویی بدانید حتما در میان این بیماری ها به کمر درد های بعد از انزال هم برخورد کرده اید بدین صورت توصیه می کنیم که با توجه به مقاله زیر این معضل را برطرف کنید و زندگی جنسی سالمی داشته باشید. اگر بعد از رابطه جنسی کمر درد میگیرید نگران نباشید. خیلی ها هستند که مشکل شما را دارند. در این مواقع کافیست علت این کمردرد را شناسایی کرده و به فکر درمان ان باشید. دلیل عمده این کمردرد ها اشتباه خوابیدن یا رابطه جنسی زیاد از حد است.بسیاری از آقایان از این عارضه رنج می برند اما روش حل آن را نمی دانند بهتر است این مطلب را با افرادی که به آن نیاز دارند در میان بگذارید .

علت کمردرد بعد از انزال
کمردرد ها علت مختلفی دارند. همچنین یکی از بخش های کمردرد که کمردرد بعد از انزال است هم علل مختلف دارد. به عنوان مثال یک علت کمردرد بعد از انزال اینست که ممکن است طرز قرار گرفتن زوجین بد باشد. شما باید پوزیشن های مختلفی را امتحان کنید تا ببینید با کدام راحت ترید. همچنین مکان رابطه باید راحت باشد.

جلوگیری و درمان کمردرد بعد از انزال
یکی از راههای درمان کمردرد بعد از انزال محل قرار گرفتن زوجین است. اولا باید مکان مناسبی را انتخاب کنید که هر دو طرف راحت باشند. دوما در مدت طولانی در هر رابطه به یک حالت قرار نگیرید و حالاتتان را دایم عوض کنید تا کمرتان خشک نشود.

همچنین برای درمان کمردرد بعد از انزال باید بعد از انزال به دستشویی رفته و ادرار خود را خارج کنید. همچنین تا جایی که برای شما امکان دارد بعد از ارضا شدن دوشآب گرم بگیرید.

یکی دیگر از راههای درمان کمردرد بعد از انزال ماساژ حین رابطه جنسی است. زن و شوهر باید سعی کنند در هنگام رابطه کمر یکدیگر را ماساژ بدهند . دلیل این امر آنست که در زمان برقراری رابطه جنسی فشارخون زیاد و بدن زوجین گرم است. همچنین این ماساژ انرژی شما را برای ادامه رابطه افزایش می دهد.

ورزش کردن در طی روز مخصوصا ورزش های مربوط به ماهیچه های فیله ی کمر، ماهیچه‌ های شما را آماده نگه داشته و موجب جلوگیری از کمردرد بعد از انزال می شوند.

کسانی که کمر درد های بی تاب کننده وشدید را تجربه می کنند می توانند با ورزش های دورانی و چرخش کمر عضلات کمر را تقویت کنند.بهتر است که هنگام رابطه جنسی لباس به تن داشته باشید، بعضی از زوجین در هنگام رابطه لباس نمی پوشند و چون سریع عرق میکنند کمرشان درد می گیرد. بنا براین تا جایی که میتوانید لباستان را در نیاورید یا حداقل پتویی روی خود بیندازید و یا حداقل هنگام انزال، پتو روی تن داشته باشید. از ارتباط گرفتن بیش از یک بار در روز خود داری کنید و یا اگر می خواهید بیش از یک بار رابطه داشته باشید حمام بین دو رابطه را فراموش نکنید تا از درد و سوزش کمر بکاهید.

همچنین برخی از زوجین بیش از حد رابطه دارند که این خود باعث کمردرد زیادی خواهد شد. تا جایی که میتوانید از نزدیکی های مکرر در روز خودداری کنید. هر چیزی باید همیشه در تعادل باشد. رابطه جنسی بیش از حد خطرات زیادی برای سلامتی خواهد داشت. اگر در روز بیش از یکبار رابطه داشتید سعی کنید حتما بین دو رابطه حمام بروید. این کار در جلوگیری از کمردرد بعد از انزال تاثیر گذار است.

به نقل از  دکتر رهام صادقی , چون در انزال انرژی زیادی از مرد تلف میشه داشتن ضعف و درد ! طبیعیه! ولی بعضاً آقایون به دلیل ترشحات هورمونی، در خودشون ، این دردها رو در پاها و یا در کمر و یا بطور سردرد و یا کتف درد یا معده درد، بیشتر حس میکنن! ولی به تجربه برای خودم مشخص شده اگه این مقاربت یکبار دیگه انجام بشه! این درد یا کمتر شده و یا تماماً بر طرف خواهد شد! بهترین کار تقویت با مواد مقوی و گرم میباشد.

رابطه جنسی هم مثل سایر امور زندگی باید در تعادل باشد . نه زیاد و نه کم . وگرنه در هر دو حالت به سلامتی شما آسیب خواهد رسید.

ازن تراپی

به نقل از دکتر علی فرخانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی , بهبود آسیب دیدگی در بافت های بدن به وجود جریان خون در این بافت ها بستگی دارد. بافت های بدن برای بازسازی و احیا نیاز به ویتامین، مواد معدنی و اکسیژن نیاز دارند که باید توسط خون به این بافت ها منتقل شود. اکسیژن مهم ترین ماده برای ترمیم بافت ها است. وجود تورم و التهاب در ناحیه آسیب دیده موجب کاهش جریان خون ، اکسیژن و مواد مغذی در این ناحیه می شود. عدم حضور اکسیژن موجب تجمع اسید لاکتیک و منجر به درد می شود. در روش اوزون درمانی، اوزون،دارو های ضد التهابی و ویتامین ها به ناحیه آسیب دیده تزریق می شود.

این روش به ترتیب زیر عمل می کند:

با استفاده از بی حسی موضعی عصب ها بی حس می شوند.
مواد ضد التهابی موجب کاهش درد،تورم و التهاب و در نتیجه افزایش جریان خون می شوند.
با استفاده از ویتامین و مواد معدنی بافت ها تغذیه می شوند و به بازسازی آن ها کمک می شود.
اوزون که یک اکسیژن غیر فعال است پس از تزریق به بافت به صورت فعال در آمده و موجب اکسیژن رسانی به ناحیه آسیب دیده می شود.
تاثیر درمان یک تا سه روز پس از انجام تزریق آغاز می شود و و تا زمان دستیابی به بهبودی کامل هر یک تا دو هفته تکرار می شود. روند بهبودی در بیماران بسته به شدت آسیب متفاوت است، با این حال اکثر بیماران تنها به سه تا پنج جلسه درمان نیاز دارند. بر خلاف دیگر روش های تزریقی، تزریق ازون درمانی هیچ عوارض جانبی را برای بیماران به همراه ندارد و نتایج آن دائمی است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن