خواص گیاهان داروییدمنوش گیاهیرژیم کاهش وزن

با عصاره برگ زیتون لاغر شوید :

محققان در این بررسی به مدت هشت هفته به موشها رژیم غذایی با کربوهیدرات و چربی بالا دادند تا نشانه هایی از سندرم متابولیک در آنها پدیدار شود.

پژوهشگران می گویند نوشیدن یک فنجای قهوه تهیه شده با عصاره برگ درخت زیتون می تواند به مبارزه با چاقی کمک کند.

سپس به مدت هشت هفته به این موش ها قهوه غنی شده با عصاره برگ زیتون دادند. آنها بهبود عملکرد قلبی عروقی، کبدی و متابولیکی را در این موش ها نسبت به موش هایی که فقط قهوه معمولی می خوردند مشاهده کردند.

لیندسی براون از دانشگاه کوئینزلند جنوبی گفت: عصاره برگ زیتون به دلیل داشتن خواص ضد التهابی موجب کاهش وزن می شود.

محققان در سراسر جهان در حال مطالعه نقش التهاب در ذخیره شدن چربی هستند. چای سبز و زرد چوبه نیز اثرات مشابهی در کاهش وزن دارند.

نتایج این تحقیقات در نشریه تغذیه منتشر شده است.

چگونه عصاره برگ زیتون می تواند فشار خون کمک کند؟
اولئوروپئین در چند راه مختلف برای کاهش فشار خون کمک می کند. فوری ترین این است که آن را دارای خواص گشادکننده عروق. این به این معنی است که در مقدار مناسب، درجه leuropein خواهد رگ های خونی باعث به استراحت و گسترش، اجازه می دهد برای جریان خون بهتر است. فشار خون بالا یک نتیجه از چیزی باعث دل خود را به نیروی بیشتری را از حالت طبیعی به پمپاژ خون از طریق بدن است. معابر بزرگتر به معنای جریان آسان تر است، و نیروی کمتری مورد نیاز است.

راه دوم زیتون عصاره برگ اولئوروپئین کمک می کند تا فشار خون است، زیرا یک آنتی اکسیدان قوی است. رادیکال های آزاد یک نوع ماده شیمیایی است که می تواند به بدن از طریق ابزارهای خارج معرفی (استنشاق دود، آشامیدنی، غذاهای خاص، و غیره) و یا به عنوان یک محصول جانبی از برخی از توابع طبیعی بدن. رادیکال های آزاد بسیار واکنش پذیر هستند و به اکسید (واکنش نشان می دهند) با تقریبا هر آنچه را که در تماس با، ایجاد یک واکنش ناخواسته که پایان می رسد تا از صدمه زدن به هر سلول تحت تاثیر و معمولا به یک اثر واکنش زنجیره ای پیشرو.

این فشار خون به دو روش تاثیر می گذارد. اول این است که واکنش هایی است که رادیکال های آزاد را آغاز کند می تواند به التهاب عروق خونی منجر شود. دوم این است که این روند کمک می کند تا کلسترول LDL (کلسترول “بد”) پایبندی به سمت رگ های خونی. هر دوی این اثرات می تواند فضای موجود در رگ محدود و در نتیجه فشار خون بالا. زیتون اولئوروپئین عصاره برگ تداخل با این روند اکسیداسیون و بلوک های آن را از تکمیل.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن